Wyprzedaż
  • thumb 0

Dla Elephone Vowney Lite Akcesoria ekran Przedni Panel Dotykowy Ekran Digitizer naprawa części Darmowa Wysyłka + Numer Ścieżki

zł50.06

zł53.83

Dostępność :W magazynie

Tagi

Tagi: Tanie: Dla Elephone Vowney Lite Akcesoria ekran Przedni Panel Dotykowy Ekran Digitizer naprawa części Darmowa Wysyłka + Numer Ścieżki, wysokiej jakości Dla Elephone Vowney Lite Akcesoria ekran Przedni Panel Dotykowy Ekran Digitizer naprawa części Darmowa Wysyłka + Numer Ścieżki, dostawcy Mobile Phone Touch Panel z Chin.

 
 


szybkość dostawy: 1 ~ 3 dni., Jeśli istnieją szczególne okoliczności, będzie zostawić wiadomość w porządku. kup ogłoszenia: 1. instrukcje Wysyłki: po zatwierdzenie finansowania, zazwyczaj 1 do 3 dni od daty dostawy. zdjęcie czasowo brakuje, wyślemy w okresie obsady. jeśli nie mogą być wysyłane, będziemy niezwłocznie skontaktujemy się z tobą, proszę zwrócić uwagę na zamówienie informacje. jesteśmy w Soboty, w niedziele i święta prawne (Chiny) nie wysyła. ponieważ firma logistyczna nie zorganizować wysłać logistyka: 1. Free wysyłka logistyka: logistyka Międzynarodowa nie może kontrolować, jeśli nie w normalnym czasie, aby dotrzeć, prosimy o cierpliwość, jeśli działka ma jeszcze nie przybył, w ciągu 60 dni w przypadku nie jesteś gotów czekać na, dajemy zwrot pieniędzy. rosja, brazylia w 90 dni, daje zwrot. 2. Nasza Firma nie ponosi żadnych należności celnych, przed zakupem proszę zrozumieć lokalne importu taryfy, w celu uniknięcia wysokiej taryf, nie jest gotów zapłacić należności. proszę nie złożyć wszelkich taryfy sporu, dziękuję za zrozumienie i wsparcie. usługi: 1. po otrzymaniu produktu, pierwszy test, test OK, a następnie w instalacji, bezpośrednio po instalacji produktu, nie ponosimy odpowiedzialności za. problem, ponieważ może to być wynikiem instalacji, raczej niż samego produktu. 2. przed wysłaniem produktu, będziemy ściśle badania, takich jak otrzymaniu dany produkt (takich jak wygląd uszkodzonych towarów uszkodzonych, itp), dać nam swoją opinię 1 dni, będziemy dostarczać program leczenia tak szybko, jak to możliwe 3. Produkt Obraz mocno w celach informacyjnych, istnieje niewielka różnica między fizyczne i zdjęcia jest normalna sytuacja (takich jak kolor) 4. Nasza odpowiedzialność porady: otrzymania produktu, pierwszy wykrywania, wykrywanie produktów niespełniających norm, proszę otrzymać produkt informacji zwrotnej od 1 do 3 dni, będziemy dostarczać program leczenia tak szybko, jak to możliwe. bezpośredni montaż problemu, nie jesteśmy odpowiedzialni jeśli podobny sytuacji, skontaktuj się z nami po pierwsze, konsultacje.

  • Waga przesyłki: 0.2kg (0.44lb.)
  • Typ jednostki: część

  • Kolor: Biały, Gray
  • Numer modelu: For Elephone Vowney Lite
  • Nazwa marki: BINYEAE
  • Ekran: ≥5"

Napisz swoją opinię!

1 2 3 4 5
Jakość
Cena